HTC U12+ bez tajemnic. Znamy wygląd i specyfikację

HTC w tym roku jeszcze nie pokazało nic, co mogłoby dać nadzieje, ze firma wciąż ma się dobrze i stanowi konkurencję dla Samsunga i LG. Wkrótce może się to jednak zmienić.

Evan Blass, znany autor przecieków udostępnił render przedstawiający tajwańskiego flagowca na ten rok. Co ciekawe, ma on nosić nazwę U12+, a nie po prostu U12. Urządzenie będzie miało cienkie ramki i podwójny aparat na tylnej ścianie. 

Całkiem niedawno, jeden z użytkowników portalu Twitter o pseudonimie LlabTooFeR opublikował wpis, który ujawnia specyfikację nadchodzącego modelu HTC. Zgodnie z informacjami, które się w nim znajdują, smartfon będzie wyposażony w 5,99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. 

HTC U12 ma mieć bardziej nowoczesny wygląd od poprzednika. Można przypuszczać, że ponad 80 proc. powierzchni przedniego panelu będzie wypełnione przez wyświetlacz, co wiąże się z tym, że czytnik linii papilarnych zostanie przeniesiony na tył.

Reklama

Urządzenie będzie konkurentem między innymi Samsunga Galaxy S9, a więc wszystkie jego podzespoły będą najwyższej klasy. Mowa tu o układzie Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM i 128 GB pamięci magazynowej. Premiera HTC U12 jest zaplanowana na kwiecień. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy