Lenovo K8 Note oficjalnie przedstawiony

Indyjski oddział Lenovo przedstawił nowy model, który najprawdopodobniej trafi również na polski rynek.

Indyjski oddział Lenovo przedstawił nowy model, który najprawdopodobniej trafi również na polski rynek.

K8 Note z wyglądu nie wyróżnia się niczym na tle modeli Lenovo. Urządzenie zostało jednak wykonane z aluminium, a obudowa jest odporna na zachlapania. Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. 

Urządzenie jest pierwszym na świecie smartfonem z 10-rdzeniowym układem MediaTek Helio X23, bazującym na rdzeniach ARM Cortex A53 i A72. Pamieć RAM, w zależności od wersji, ma 3 lub 4 GB pojemności, a pamięć na pliki może mieć 32 lub 64 GB, które dodatkowo da się rozszerzyć o kartę pamięci. 

Do wykonywania zdjęć posłuży podwójny aparat, składający się z dwóch jednostek: 13-megapikselowej i 5-megapikselowej, obu z optyką f/2.0. Na przednim panelu znajdziemy pojedynczą, 13-megapikselowy aparat do selfie. Oprócz tego, urządzenie wyposażono w obsługę systemu Dolby Atmos i czytnik linii papilarnych nowej generacji, który znajduje się na tylnej ścianie. 

W Indiach K8 Note został wyceniony na równowartość 750-800 złotych. Bardzo możliwe, że telefon trafi na polski rynek, jednak cena w naszym kraju może być nieco wyższa. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy