Nie zostawiaj telefonu w Mc Donaldzie

Gubienie telefonu nie jest oczywiście zbyt rozsądnym zachowaniem. A już na pewno nie jest nim pozostawianie telefonu w Mc Donaldzie. Dowodem jest przypadek Tiny Sherman, obecnie najbardziej poszukiwanej kobiety w internecie.

Czy zasłużyła sobie na taką popularność? Otóż Tina udała się wraz z mężem na romantyczny obiad do jednej z najpopularniejszych restauracji świata. Po niewątpliwie sutym i wykwintnym posiłku Tina zorientowała się, że pozostawiła swojego iPhone'a w lokalu.

Mąż, niczym dzielny rycerz w lśniącej zbroi, skontaktował się z restauracją, prosząc o zabezpieczenie telefonu. Manager zapewnił Phillipa Shermana, że telefon został znaleziony i jest bezpieczny. Zapomniał jedynie dodać, że zdjęcia nagiej żony Philipa już zostały umieszczone w internecie...

Reklama

Pomysłodawca kampanii na rzecz popularności Tiny Sherman nie ograniczył się jedynie do umieszczenia jej rozbieranych i przeznaczonych jedynie dla mężowskiego oka zdjęć w sieci, ale pozwolił sobie na dodanie danych Tiny łącznie z adresem. Nie wiemy, czy pod domem Tiny już ustawiły się kolejki amatorów zdjęć erotycznych, ale Google trends wskazuje, iż fraza "Tina Sherman nude" jest obecnie jednym z popularniejszych zapytań.

Rozbierane zdjęcia Tiny, mogą doprowadzić małżeństwo nie tylko do popularności, ale również do bogactwa, Philipp zdecydował się bowiem pozwać Mc Donaldsa na kwotę 3 mln dol.

Biorąc pod uwagę fakt iż zdjęcia są jakie są (przestawiają Tinę stojącą tyłem i skąpaną w kroplach prysznicowej wody), ale żadne "szczegóły" nie są zbyt wyraźne, kwota 3 mln dol. może przebić niejedną profesjonalną sesję zdjęciową top modelki. Całość może więc okazać się zgrabną prowokacją.

Autor: Sabina

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | sherman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy