Nike Air Mag - filmowe buty przyszłości

Dzięki firmie Nike nie będziemy musieli czekać na nie do 2015, aby włożyć obuwie sportowe rodem z filmu "Powrotu do przyszłości II". Od wczoraj możemy je normalnie kupić.

Górna część butów została zrobiona ze wzmocnionej siatki, zaś w podeszwach umieszczono diody w trzech kolorach, które zapalają się dokładnie tak, jak to sobie wymarzono w latach 80. Air Mag po doładowaniu świecą nieprzerwanie przez pięć godzin, w tym również umieszczone po bokach logo producenta. Buty wyglądają tak, jak te, które nosił na nogach Marty McFly w "Powrocie do przyszłości II" z tą różnicą, że te z całą pewnością są o niebo wygodniejsze. Nike z pewnością o to zadbał.

Mam dwie wiadomości związane z wypuszczeniem Nike Air Mag, najpierw ta dobra. Buty te zostały wyprodukowane, by wesprzeć fundację Michaela J. Foxa, która postawiła sobie za cel znalezienie lekarstwa na chorobę Parkinsona. Jaka jest zła wiadomość?

Nike wypuści tylko 1500 par tych butów. Wszystkie trafiły wczoraj na eBay, gdzie będą czekać na zwycięzców aukcji. Codziennie przez 10 dni wystawionych będzie 150 par, każda z ceną wywoławczą, uwaga, 3950 dolarów. Jak nietrudno obliczyć, fundacja jednego z dwóch głównych bohaterów "Powrotu do przyszłości" zyska w ten sposób co najmniej sześć milionów dolarów.

Reklama

Z filmiku umieszczonego na eBay'u dowiadujemy się, że na samosznurujące się najki będziemy musieli poczekać do 2015. Z całą pewnością będzie warto - do tego powinienem już odłożyć pieniądze na własną parę butów Marty'ego McFly'a.

Źródło informacji

gizmodo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy