OnePlus 9 – poznaliśmy prawdopodobną datę premiery

OnePlus przygotowuje się do zaprezentowania swojego kolejnego, flagowego urządzenia. Do sieci przedostała się prawdopodobna data premiery tego sprzętu.

Ledwo co na rynku pojawił się OnePlus 8T, a chińska firma już chce skupić się na kolejnym flagowcu. Tym razem chodzi oczywiście o model oznaczony cyfrą 9. OnePlus zazwyczaj prezentował swojego flagowe sprzęty w maju, jednak tym razem będziemy mieli do czynienia z wcześniejszą prezentacją. Model OnePlus 9 może pojawić się już w marcu 2021 roku. OnePlus nie ustalił jeszcze oficjalnej daty premiery, ale same informacje na ten temat mają pochodzić ze sprawdzonego źródła.

Zaprezentowanie smartfona w marcu miałoby pozwolić chińskiemu producentowi na swoistą "rozgrzewkę" przed jesiennymi premierami, dając także więcej czasu użytkownikom na zakup nowego urządzenia.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat samej specyfikacji OnePlus 9. Sprzęt będzie działał zapewne pod kontrolą procesora Snapdragon 875 i wesprze szybkie ładowanie Warp Charge o mocy 65W. Powinniśmy również zobaczyć certyfikat IP68 oraz nowy system aparatu fotograficznego.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy