Poczta email? Najlepiej na Interii

Poczta na Interii ma już 20 lat! Świętuj z nami i skorzystaj z przygotowanych z tej okazji rabatów.

18 października 1999 roku uruchomiony został serwis poczta.fm, który umożliwiał założenie bezpłatnych kont poczty elektronicznej. Początkowo współwłaścicielem usługi było radio RMF, stąd oryginalna końcówka  .fm , która zwyczajowo jest przypisana dla stron internetowych z Mikronezji, grupy wysp na Pacyfiku... Pół roku od startu usługi liczba kont pocztowych przekroczyła 200 tysięcy.

Od tamtego czasu usługa przeszła szereg zmian, np. jako pierwsi zaoferowaliśmy skrzynki o nieograniczonej pojemności. Trudno to sobie dzisiaj wyobrazić, ale początkowo standardem rynkowym było 10 MB. 

Dzisiaj właściciele kont pocztowych chwalą wygodną i intuicyjną aplikację mobilną, dzięki której zyskują nieograniczony dostęp do swojego konta niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Rejestrując konto, do wyboru mamy 12 darmowych domen (m.in. interia.pl, poczta.fm, interia.eu) albo założenie konta we własnej domenie, np. biuro@mojanazwafirmy.pl. Poczta na Interii daje też możliwość samodzielnego stworzenia własnej strony WWW, bez pomocy informatyka, w oparciu o łatwe w obsłudze, gotowe szablony stron np. http://mojanazwafirmy.pl/

Konta pocztowe na Interii są bezpłatne. W zamian za darmowe korzystanie ze skrzynki użytkownik wyraża zgodę na wyświetlanie i odbieranie reklam. Sposobem na wyłączenie reklam jest aktywacja usługi "Poczta bez reklam" albo "Pakiet dla firm".

W urodzinowej promocji będzie "Pakiet" czyli konto pocztowe z własną domeną i stroną WWW za jedyne 9 zł/rok (90 proc. taniej). Warunkiem jest podanie kodu INTERIA20 podczas zakupu. "Pakiet dla firm" to seria dodatkowych opcji, które standardowe konto zmieniają w profesjonalne narzędzie dla przedsiębiorców (brak reklam, domena dla poczty i strony WWW, ochrona RODO, dodatkowe konta dla pracowników, wyższe parametry, priorytetowa obsługa).

Włącz "Pakiet" na poczcie z kodem rabatowym INTERIA20. To najtańszy sposób na własną domenę, profesjonalny email i stronę www. Wszystko w jednym miejscu i jednej urodzinowej opłacie za cały rok - tylko 9 zł. Konto możesz założyć tutaj (https://konto-pocztowe.interia.pl/#/nowe-konto/firmowe)

Historyczne zdjęcia:INTERIA.PL

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy