Potrójnie składany smartfon Samsunga pojawia się na grafice

Samsung może przygotowywać nowego smartfona, który będzie składał się niczym harmonijka. Do sieci przedostała się grafika przedstawiająca koncept tego sprzętu.

Samsung może pracować nad zupełnie nowymi, składanymi smartfonami. Jeden z nich będzie składał się w poziomie na trzy razy - koreańska firma ma zaprezentować ten sprzęt w 2021 roku. Do sieci przedostały się grafiki koncepcyjne, które pokazują, jak dokładnie może działać ta technologia. Wiadomo, ze za jej rozwój będzie odpowiedzialna marka Samsung Display produkująca wyświetlacze dla innych, wielkich firm technologicznych.

Pomysł Samsunga pokrywa się z tym, co obecnie opracowują takie marki, jak chociażby LG czy TCL - obie firmy także są zainteresowane smartfonami ze zwijanymi wyświetlaczami, które będzie można rozwijać do większego ekranu.

Reklama

Obrazy, które trafiły do sieci nie oznaczają, że koreańska firma od razu będzie chciała wdrożyć wszystkie patenty do swojego działu mobilnego. Na więcej szczegółów na ten temat przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy