Samsung usunie ładowarkę z pudełka Galaxy S21?

Koreańska firma naśmiewała się z Apple oraz polityki przyjętej w przypadku iPhone’ów 12. Wygląda na to, że marka ma zamiar zrobić to samo.

Samsung Galaxy S21 może pojawić się w 2021 roku. Wygląda na to, że urządzenie nie będzie zawierało ani ładowarki ani słuchawek, które znajdą się w pudełku ze sprzętem. Koreańska firma wyśmiewała Apple po premierze iPhone’a 12, który nie ma słuchawek oraz ładowarki w swoim opakowaniu, ale wygląda na to, że gigant ma zamiar pójść tą samą ścieżką. Plotki wskazują na to, że Samsung pozbędzie się akcesoriów już w 2021 roku.

Modele iPhone 12 są dostarczane jedynie z kablem do ładowania posiadającym końcówki USB C oraz Lightning. Samsung może również chcieć zaoszczędzić trochę gotówki, tym samym sprzedając dodatkowe akcesoria do swoich urządzeń z serii Galaxy.

Reklama

Oczywiście na ten moment nie są to potwierdzone informacje. Więcej na ten temat powinniśmy dowiedzieć się na przestrzeni nadchodzących miesięcy. Możliwe, że Samsung, podobnie jak Apple, również przeprowadzi ankietę wśród użytkowników. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung galaxy s21

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy