Słuchawka dla Skype

Genius wypuścił na rynek nowe urządzenie służące do prowadzenia rozmów z programu Skype.

Genius wypuścił na rynek nowe urządzenie służące do prowadzenia rozmów z programu Skype.

Rozmowy przez internet stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oczywiście daleko nam jeszcze do USA czy krajów azjatyckich, niemniej jednak z dnia na dzień liczba użytkowników takich programów jak Skype ciągle rośnie.

Dla tych osób, które korzystają z Internetu jako narzędzia do prowadzenia rozmów, a jednocześnie chcą uniknąć korzystania z tradycyjnego mikrofonu i słuchawek, firma Genius wprowadziła nowe urządzenie o nazwie G-talk.

G-talk na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjny telefon jednak z tą małą różnicą, iż za pomocą gniazda USB podłączony jest do komputera. Urządzenie to jest całkowicie kompatybilne z oprogramowaniem Skype, dzięki czemu możliwe staje się prowadzenie rozmów, jak z tradycyjnego telefonu. Nie musimy już wystukiwać numeru naszego rozmówcy na klawiaturze komputera, czy też denerwować się słabą jakością dźwięku w słuchawkach i mikrofonie. Poręczna mała słuchaweczka, w którą wbudowany jest system redukujący szumy i poprawiający jakość połączenia powoduje, iż możemy spokojnie rozmawiać nawet z najbardziej oddalonymi zakątkami na ziemi. Różnica polega na tym, iż za rozmowy nawet z Tokio czy Acapulco nic nie płacimy.

Reklama

Ponadto w słuchawkę możemy wpisywać numery kontaktowe naszych bliskich oraz przyjaciół i korzystać z nich jak z tradycyjnej książki adresowej. G-talk może także posłużyć jako reduktor szumów do tradycyjnych słuchawek. To małe sprytne urządzenie współpracuje także z programami tj. Yahoo Messenger, MSN Messenger, MS NetMeeting, etc. Może więc służyć jako mikrofon dla osób, które wolą korzystać z innych komunikatorów niż Skype.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Służące | urządzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama