Sony i notebooki VAIO S pracujące 14 godzin

Sony zaprezentowało nowego notebooka z serii VAIO S.

Lekki notebook z serii VAIO S ma nową obudowę wykonaną z magnezu, z szeroką aluminiową podpórką na dłonie. Całkowita grubość komputera jest mniejsza niż 24 mm, a jego waga to około 1,75 kg, co ma duże znaczenie w podróży.

W notebookach VAIO z serii S zastosowano nową koncepcję inteligentnego zasilania akumulatorowego, które pozwala pracować nieprzerwanie dzień i noc. Wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy zapewnia zasilanie przez czas do 7 godzin (w trybie oszczędzania energii). Może z nim współpracować także opcjonalny drugi akumulator litowo-polimerowy. Można go ładować osobno z komputera i korzystać z niego bez wyjmowania akumulatora wewnętrznego. Dodanie drugiego akumulatora nie wymaga wyłączenia komputera. Wydłuża on czas pracy bez zasilania sieciowego do maksymalnie 14 godzin.

Reklama

System Dynamicznej Grafiki Hybrydowej pozwala płynnie przełączać się między zintegrowanym procesorem graficznym i wydajną kartą graficzną z serii AMD Radeon HD 6000 (z pamięcią VRAM 512 MB), w zależności od wykonywanego zadania.

Ekran VAIO Display Plus o przekątnej 13,3 cala (33,7 cm) wyposażony został w zaawansowaną powłokę antyrefleksyjną, która umożliwia oglądanie obrazu w każdych warunkach oświetlenia zapewniając wyrazistości obrazu i tłumienie odbić. Podświetlana klawiatura z luźno rozmieszczonymi klawiszami umożliwia wygodne pisanie w dzień i w nocy.

Nowy laptop posiada również wbudowany modem na kartę SIM, który zapewnia w podróży dostęp do Internetu przez szerokopasmową sieć komórkową z szybkością do 7,2 Mb/s.

Nowy notebook VAIO S będzie dostępny w kolorze czarnym pod koniec marca.

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: notebooki | Sony | VAIO

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama