Szklany labirynt z sennego koszmaru

Pewien projektant wpadł na pomysł stworzenia osobliwej atrakcji - gigantycznego labiryntu zrobionego w całości z przeźroczystych materiałów. Nieustraszeni śmiałkowie mogliby próbować przejść 9 pięter i dotrzeć na sam szczyt, gdzie czekałaby ich zasłużona nagroda. Chcielibyście się podjąć wyzwania?

Labirynty to dosyć popularne atrakcje w parkach rozrywki, jednak zazwyczaj ograniczają się do jednej płaszczyzny. The Cubed Maze to aż dziewięć pięter pogmatwanej drogi, a wszystkie ściany, podłogi i sufity są przeźroczyste. Wszystkie pomieszczenia wydają się takie same i bardzo łatwo stracić orientację, a wrócić jest równie trudno jak dotrzeć na szczyt.

Autorem tego projektu jest Phil Pauley. Według jego słów każdy z poziomów konstrukcji jest niczym osobny labirynt, jeśli jednak wybierze się złą drogę, czasem trzeba wrócić się nawet trzy poziomy w dół. Kiedy wreszcie po wielu trudach śmiałek dotrze się na sam szczyt, czekać będzie na niego kawiarnia, gdzie będzie mógł usiąść i odpocząć po wędrówce. Trzeba jeszcze wrócić na dół.

Reklama

http://gadzetomania.pl

Grzegorz Nowak

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy