Vivo NEX S w teście wytrzymałości

Najnowszy smartfon chińskiego producenta z wysuwaną, przednią kamerką został przetestowany w kontekście wytrzymałości. Jak poradził sobie model NEX S?

Vivo NEX S to jeden z najciekawszych smartfonów, jaki pojawił się w 2018 roku. Urządzenie chińskiego producenta może pochwalić się mocną specyfikacją oraz mechaniczną, przednią kamerką, która wysuwa się w momencie, w którym użytkownik chce zrobić zdjęcie. JerryRigEverything postanowił przetestować wspomniane urządzenie pod kątem wytrzymałości.

Ekran Vivo NEX S rysuje się dopiero na 6 punkcie 10 stopniowej skali - to wynik taki sam, jak we wszystkich dostępnych flagowcach na rynku. Tylna obudowa została stworzona ze szkła i również jest całkiem odporna na zarysowania. Metalowa ramka jest podatna na uszkodzenia, jednak w przypadku codziennego użytkowania nic nie powinno się z nią stać. Mimo zarysowań oraz mikro-uszkodzeń, czytnik linii papilarnych znajdujący się pod wyświetlaczem dalej działa.

Reklama

Zginanie smartfona również pokazuje, iż został on zbudowany naprawdę w przemyślany sposób. Wysuwana kamerka posiada odpowiednio mocny silnik oraz jest przymocowana do obudowy w solidny sposób.

Vivo NEX S pokazuje, że warto wydać na niego pieniądze. To bowiem solidnie zbudowany smartfon z niezłą odpornością na ekstremalne użytkownanie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vivo | test wytrzymałości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy