Wibrator na SMS-y

SMS-y o zabarwieniu erotycznym to nic nadzwyczajnego. Ale gdyby połączyć tekst z cielesną przyjemnością? Na taki pomysł wpadła brytyjska firma zajmująca się produkcją zabawek dla dorosłych.

Napisanie SMS-a do ukochanego nie będzie się wiązało jedynie z fantazjowaniem, urządzenie o nazwie The Toy sprawia, że słowa przekształcą się w czyny. Dosłownie.

The Toy to wibrator, który komunikuje się z telefonem za pomocą Bluetooth. Samo urządzenie funkcjonuje jak każdy inny wibrator, z tą jednak różnicą, że The Toy uzależnia swoją prędkość oraz tryb od słów, które znajdują się w SMS-ie. Wibrator będzie zachowywał się zupełnie inaczej jeśli np. użyliśmy delikatnych określeń dotyczących pieszczot.

"Nieważne ile SMS-ów otrzymuje dziennie. Będzie czekała tylko na te od ciebie!" - mówi slogan The Toy skierowany do panów.

Reklama

Co - według producenta - ma przynieść The Toy? Odrobinę pikanterii w związku. Kochankowie mogliby sobie przesyłać zmysłowe SMS-y jednocześnie czując swoją bliskość. Przynajmniej panie.

"Wyobraź sobie oczekiwanie na kolejnego SMS-a" - mówi slogan The Toy skierowany do pań.

A jeśli SMS nie przyjdzie? The Toy zawsze można wykorzystać jako "standardowy" wibrator. Zresztą nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Zainteresowani mogą kupić wibrator z MP3 oraz wibrator podłączany do przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

megapliki.pl
Dowiedz się więcej na temat: wibrator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy