Nocleg z "Upiorem w operze"? Airbnb z Palais Garnier oferują niezwykły pobyt w domu kultowej postaci

Portal Airbnb wraz Palais Garnie przygotowały specjalną ofertę dla miłośników kultowego musicalu "Upiór w operze". Do wynajęcia udostępniona zostanie wyjątkowa loża zmieniona w... luksusową sypialnię. Myślisz, że to oferta tylko dla bogatych? Cena może zaskoczyć.

  • Po raz pierwszy goście mogą spędzić noc w paryskiej operze, która zainspirowała bijący rekordy popularności musical "Upiór w operze"
  • Aby uczcić światowy sukces "Upiora w operze", Palais Garnier otworzy swoje podwoje na majestatyczny pobyt w przearanżowanej na "pokój" Loży Honorowej

Po raz pierwszy ekskluzywna Loża Honorowa w Palais Garnier - domu "Upiora w operze" - została przekształcona w luksusową sypialnię, w której miłośnicy kultowego musicalu będą mogli spędzić całą noc. Dotychczas zasiadali w niej honorowi goście, jednak tym razem za pośrednictwem portalu Airbnb miejsce to będzie mógł wynająć każdy. To element akcji wspomagania dziedzictwa kulturowego w Europie, w ramach której właściciele portalu sfinansowali zmianę aranżacji loży.

Reklama

Pobyt z upiorem w paryskiej operze

Oprócz możliwości spędzenia nocy w słynnym gmachu opery, w pakiecie znajdują się także inne atrakcje:

  • Wycieczka po ukrytych miejscach w Palais, rzadko udostępnianych publiczności, w tym niesamowite prywatne archiwum Opery i słynne podziemne jezioro
  • Prywatny pokaz baletu jednej z baletowych gwiazd Opery Paryskiej
  • Ekskluzywny koncert wykonany przez artystów Opery Paryskiej, wraz z szampanem i hors d'oeuvres
  • Kolacja w Foyer de la Danse, prywatnym i historycznym pokoju prób tanecznym za sceną, wykorzystywanym przez tancerzy do rozgrzewki przed występem
  • Zwiedzanie dachu kultowego budynku Opery, z którego można podziwiać jedne z najlepszych widoków na Paryż

Cała akcja została zainicjowana przez Véronique Leroux, prawnuczkę francuskiego powieściopisarza Gastona Leroux, który stworzył światowej sławy postać.

Jak zarezerwować pobyt?

Możliwość dokonania rezerwacji udostępniona zostanie 1 marca o godzinie 18:00 na Airbnb i obejmuje jednodniowy pobyt dla dwójki gości w niedzielę, 16 lipca 2023 roku. Koszt wynosi... 37 euro i jest jednocześnie numerem loży. Rezerwacja będzie odbywała się na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".  Dokonujący rezerwacji musi mieć zweryfikowany profil Airbnb, dobre opinie na platformie i ukończone 18 lat. Goście są również odpowiedzialni za własny transport do i z Paryża.

Jeden z najdłużej granych musicali na świecie

Od dnia premiery w Londynie w 1986 roku "Upiora w operze" obejrzało ponad 145 milionów ludzi w 183 miastach, w 17 językach. Od tego czasu wystawiany jest na West Endzie w Broadwayu, gdzie jest najdłużej granym spektaklem. Otrzymał 70 nagród głównych. W 2023 roku zostanie zagrany w 15 krajach, a ostatni ze spektakli będzie można obejrzeć na Broadwayu.

Polecamy na Antyweb | Najlepsze komedie do obejrzenia na VOD [TOP 15]

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy