Zobacz, jak ze zwykłego jajka rodzi się pisklak w szklance [WIDEO]

YouTuber SlivkiShow, na co dzień zajmujący się eksperymentami ze świata przyrody, postanowił doprowadzić do narodzin pisklaka poza jajkiem, w zwykłej szklance. Po kilku latach prób, w końcu udało mu się tego dokonać.

Urodziłem się w szklance! Taki tytuł nosi materiał filmowy SlivkiShow, na którym możecie w skrócie zobaczyć przebieg ciekawego eksperymentu, związanego z kurami, jajkami i pisklakami. Nie, nie chodzi o to, co było pierwsze. Chociaż podobne eksperymenty już pojawiały się w sieci, to jednak dotychczas nie były przeprowadzane w taki sposób.

Entuzjasta udoskonalania przyrody, nie ukrywa, że jego eksperymenty nie są łatwe. Często spędza nad nimi całe tygodnie, a nawet miesiące, by udowodnić, że wiele skomplikowanych procesów naturalnych, można przeprowadzić w kontrolowanych sztucznych warunkach. jego celem jest pokazanie rozkwitu fauny i flory w sposób, jaki do tej pory nasze oczy nie mogły zobaczyć.

Reklama

Jego najnowszy eksperyment skupił się na wyhodowaniu pisklaka bez jajka. SlivkiShow udowodnił, że jest to możliwe w warunkach domowych. Okazuje się, że każde jajko, jakie wbijacie na patelnię, można przemienić w zdrowego pisklaka. I to bez kury, tylko przy użyciu prostego sprzętu.

SlivkiShow poprosił swoich widzów o propozycję imienia dla pisklaka, który jako pierwszy przyszedł na świat. Jego kot nie doszukał się w całym eksperymencie cudu narodzin. Patrzył na świeżo wyklutego pisklaka raczej jak na smaczne śniadanie.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube/SlivkiShow / Fot. SlivkiShow

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy