Niewyjaśnione

Na pustyni Gobi odnaleziono chińską "Strefę 51"

Autor youtubowego kanału ThirdPhaseOfMoon twierdzi, że zlokalizował chińską „Strefę 51”. Podobnie, jak jej amerykański odpowiednik, może być ona miejscem testów ściśle tajnych technologii oraz bazą najlepszych jednostek wojskowych.

Usytuowany pośrodku pustyni Gobi szereg dziwnych struktur wprawił internautów w spore zaskoczenie. Centralnym punktem obiektu jest dziwny okrąg podobny do Stonehenge. Znajdują się w nim trzy samoloty. Wszystkie maszyny są skierowane na zewnątrz, a jak zauważył twórca nagrania, w latach 2005-2015 w kręgu można było zauważyć czwarty samolot. Co ciekawe, na najnowszych zdjęciach nie widać żadnych śladów startu, ani kołowania.

Gdzie jest to miejsce?

Według narratora filmu, znaleziony obszar na mapach Google nie posiada współrzędnych, ani koordynatów. Jeden z internautów, Aaron Watson napisał: "Znalazłem informacje na temat tej strefy. Wszystko jest w języku chińskim, ale wydaje się potwierdzać, że to jakaś tajna jednostka wojskowa".

Reklama

Dodatkowo zauważono, że na prawo od samolotów znajduje się tajemnicza kwadratowa formacja z przebiegającymi przez nią postrzępionymi liniami. Tego typu obrazy są tworzone do kalibracji satelitarnej. Taki punkt jest łatwo wykrywalny na zdjęciach z orbity, dzięki czemu pojazdy i urządzenia kosmiczne mogą szybko obierać go za cel.

Prawdziwy Obszar 51, znajdujący się głęboko na pustyni w stanie Nevada, znajduje się w centrum zainteresowania wielu teorii spisku, związanych z kosmitami. Jedna z nich sugeruje, że naukowcy z USAF testują w strefie tajne technologie kosmiczne.

Innemedium.pl
Dowiedz się więcej na temat: strefa 51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy