Apple ma w planach 5,8-calowego iPhone'a Pro?

Pro widnieje w nazwie komputera i tabletu Apple, ale wciąż brakuje go po słowie iPhone. Serwis Digitimes przekonuje, że taka sytuacja utrzyma się do 2017 roku, kiedy Apple zaprezentuje smartfona z 5,8-calowym panelem OLED.

iPhone Pro byłby jeszcze większy od 5,5-calowych Plusów. To jednak nie wszystko, ponieważ matrycę LCD zastąpiłby OLED wyprodukowany przez Samsunga albo LG. Czy takie urządzenie ma szanse zaistnieć i uzupełnić portfolio smartfonów Apple? Źródło przekonuje, że stanie się to w 2017 roku.

Apple raczej na pewno nie będzie sprzedawał dwóch smartfonów tak nieznacznie różniących się przekątną ekranu. Jak już wspomniałem, Plus ma 5,5-cala, a Pro miałby 5,8. To niewiele. Prędzej Pro zastąpiłby Plusa. W ten sposób mielibyśmy klasycznego 4,7-calowego iPhone’a 7s oraz znacznie lepiej wyposażonego i sporo większego iPhone’a Pro - przy założeniu, że cały czas mamy na myśli rok 2017.

Reklama

Na razie jednak warto skupić się na tegorocznych nowościach, bo tych będzie naprawdę sporo. Mówi się, że jeszcze przed końcem marca Apple zaprezentuje iPhone’a SE oraz 9,7-calowego iPada Pro. Z kolei we wrześniu poznamy na pewno iPhone’a 7 i 7 Plus.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy