Garść nowości Samsunga - Galaxy S IV mini oraz inteligentny zegarek

Plotki o samsungowym Projekcie J zaczęły się pojawiać kilka miesięcy temu i początkowo zakładano, że jest to kodowa nazwa Galaxy S IV. Teraz wszystko wskazuje na to, że Project J to nie jedno, lecz 3 nowe urządzenia, wśród których znaleźć ma się również inteligentny zegarek.

Serwis SamMobile dotarł do listy akcesoriów do nowych produktów Samsunga, które mają wejść w skład Projectu J. Na ich podstawie można łatwo wysnuć domysły, z jakimi urządzeniami mamy do czynienia.

Pierwsza seria akcesoriów współpracować ma z urządzeniem określanym jako Project J Altius. Na liście dodatków możemy znaleźć 3 rodzaje pokrowców (Clear Cover, Flip Cover, Protective Cover), sakiewkę, Extra Battery Kit (prawdopodobnie obudowa z wbudowanym akumulatorem), baterię o pojemności 2600 mAh, zestaw do bezprzewodowego ładowania, adapter HDTV oraz zestaw słuchawkowy. Akcesoria te mogą sugerować, że chodzi o Samsunga Galaxy S IV, który zresztą już wcześniej ukrywał się pod nazwą kodową Altius.

Reklama

Drugi zestaw akcesoriów ma współpracować z produktem nazwanym Project J Mini Serrano. Tutaj lista dodatków jest o wiele uboższa, bo znalazły się na niej jedynie pokrowce Clear Cover, Flip Cover oraz Protective Cover. Nazwa tego członka projektu może wskazywać, że mamy do czynienia z Galaxy S IV Mini. Plany Samsunga dotyczące takiego urządzenia nie powinien być zresztą dla nikogo zdziwieniem, bo wydaje się logiczne, że Galaxy S III Mini doczekać się następcy.

Najbardziej intrygujące są jednak akcesoria do produktu ukrywającego się pod nazwą Project J Active Fortius. Do tego urządzenia klienci będą mogli dokupić opaskę na rękę oraz uchwyt do mocowania na rowerze. Wygląda więc na to, że chodzi o gadżet wyposażony w niewielki wyświetlacz. Nie będzie to raczej zegarek, jak szykowany przez Apple’a iWatch, lecz wielozadaniowy gadżet dla aktywnych użytkowników.

W sieci pojawił się także niewielki, ale dość istotny przeciek dotyczący Galaxy S IV, który mówi, że - podobnie jak jego poprzednicy - zostanie on wyposażony w fizyczny przycisk home.

Jak wiadomo, Android 4.0 wniósł możliwość zastąpienia fizycznych przycisków przyciskami wyświetlanymi na ekranie i coraz więcej producentów korzysta z tej możliwości. Samsung wydaje się być jednak w tej kwestii dość konserwatywny, a fizyczny przycisk traktuje jako znak rozpoznawczy linii Galaxy.

Miron Niurski

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy S | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy