iPhone 7 Pro - kolejne źródło potwierdza wcześniejsze doniesienia

Japoński magazyn „Mac Fan” dotarł do schematycznych rysunków przedstawiających iPhone’a 7 Pro – nadchodzący model z ekranem 5,5 cala. Czego możemy dowiedzieć się tym razem?

Nowe informacje potwierdzają to, co już wiemy. Na początek warto wspomnieć, że kolejne źródło umieszcza w nazwie większego iPhone’a słowo Pro zamiast Plus. Czy to znaczy, że Apple faktycznie zamierza zmienić nazewnictwo? Wydaje się to całkiem prawdopodobne, ponieważ Pro od dawna pojawia się w nazwach produktów amerykańskiego giganta, gdzie wyróżnia te z najwyżej półki. Poza tym Plus zaczyna się pojawiać w nazwach większych smartfonów konkurencji. Premiera "Siódemki" to dobry moment na zmianę.

Schemat potwierdza również brak wyjścia słuchawkowego 3,5 mm oraz podwójny aparat fotograficzny. Z kolei na tylnej części obudowy widać złącze, które może zostać wykorzystanie do podpinania akcesoriów i bezprzewodowego ładowania.

Reklama

Na koniec obudowa. Jej wygląd nie zmieni się znacząco, ale metal ma zostać zastąpiony szkłem. iPhone 7 Pro może pod tym względem nawiązywać do przepięknych 4 i 4s.

Wszystkiego dowiemy się we wrześniu, ponieważ wtedy Apple zaprezentuje nowe iPhone’y.               

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy