Reklama

Komórka na 3 karty SIM oraz z WiFi - za 200 zł

Komórka obsługująca 2 karty SIM nie wystarczy? Zawsze można zaopatrzyć się w model obsługujący 3 karty SIM. I przy okazji WiFi. A to wszystko za 200 zł.

Na targach takich jak MWC w Barcelonie można znaleźć wiele niecodziennych, dziwnych i często kiepskich telefonów producentów z Azji. Przechadzając się jedną z hal trafiliśmy na słuchawki chińskiej firmy Haier, a wśród nich model Q360 obsługujący 3 karty SIM jednocześnie. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ na rynku mamy już tego typu urządzenia, ale w świetle testowanej przez nas w zeszłym tygodniu Nokia Asha 200, postanowiliśmy wspomnieć o chińskiej premierze, szczególnie, że oprócz slotu na dodatkową kartę SIM, Q360 może pochwalić się modułem WiFi. Coś, czego brakowało w Nokia Asha 200.

Chiński wynalazek poza tym nie zaskakuje, oferując wyświetlacz o rozdzielczości 320 na 240 pikseli (przekątna 2,2 cali) i aparat 0,3 megapiksela. Całość ma rozmiary 112 na 61 na 13 mm. Cena? Równowartość około 200 zł, chociaż zapewne i tak podano nam potencjalną cenę europejską. W Chinach wynalazek Haier może kosztować jeszcze mniej.

Nie spodziewajmy się, że Q360 trafi do naszego kraju (chociaż, kto wie?). Warto jednak mimo wszystko wiedzieć, że gdzieś na świecie powstają takie telefony.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komórka | karty | Tani smartfon | karty SIM

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama