LeTV Le Max Pro zaprezentowany

Niezbyt długo LeTV kazało czekać na ujawnienie ich najnowszego modelu w postaci Le Max Pro. W nocy dowiedzieliśmy się, że będzie to pierwszy smartfon z najlepszym układem Qualcomma, a więc Snapdragonem 820. Teraz możemy wam podać wszystkie dane dotyczące tego urządzenia.


Chińczycy, razem z Qualcommem, podczas prezentacji skupili się głównie na prezentacji zalet wynikających z wykorzystania Snapdragona 820 i jedną z nich jest Sense ID, a więc czytnik linii papilarnych, który ma być zdecydowanie bezpieczniejszy niż rozwiązania stosowane przez Samsunga czy też Apple. Co ciekawe, Le Max Pro wykorzystuje jedynie technologię Quick Charge w wersji 2.0, podczas gdy znamy już doskonale jej następcę. Niemniej jednak pozostała specyfikacja prezentuje się następująco:

Specyfikacja:

- 6,33-calowy wyświetlacz QuadHD;
- 4 GB RAM;
- 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
- aparaty:
   przód: 4 MPx (UltraPixel);
   tył: 21 MPx;
- akumulator o pojemności 3400 mAh;
- Android 6.0 Marshmallow.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze wrażenia z użytkowania tego smartfonu i sprawdzenia czy Qualcomm poradził sobie z temperaturami. Póki co internauci mają, co do tego mieszane uczucia, gdyż pojawiają się zarówno pozytywne jak i negatywnie opinie.

Reklama

Niestety, nie znamy zarówno ceny jak i dokładnych szczegółów dotyczących wprowadzenia na poszczególne rynki Le Max Pro. W takim razie czekamy na kolejne informacje od LeTV.

Łukasz Pająk

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: ces 2016 | Qualcomm Snapdragon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy