LG G3 nie tylko ze slotem na karty microSD, ale też wymienną baterią

Po jednym z ostatnich wycieków pojawiły się wątpliwości co do tego, czy LG G3 będzie miał slot na karty microSD. Teraz zostały one rozwiane.

Pełna specyfikacja LG G3 pojawiła się w sieci dzięki slajdom, które wypłynęły ze środowej konferencji. Wśród wymienionych podzespołów zabrakło gniazda kart pamięci, co zasiało ziarno wątpliwości, bo z wcześniejszych plotek wynikało, że pamięć wewnętrzna będzie rozszerzalna. Wszystko wyjaśnia zdjęcie, które opublikował grecki Techblog.

Fotka zdradza, że pod tylną klapką będzie nie tylko slot na karty microSD, ale też wymienny akumulator. LG musiało tym samym zrezygnować z wypełniającej wszystkie wolne zakamarki schodkowej baterii, znanej z LG G2, przez co G-trójka ma "tylko" 3000 mAh, ale coś za coś.

Reklama

Można się zastanawiać, czy na zdjęciu nie uwieczniono czasem koreańskiego wariantu telefonu, który będzie się różnił od europejskiego (koreański LG G2 ma wymienną baterię i rozszerzalną pamięć wewnętrzną). Pod baterią widoczne jest jednak oznaczenie D855. Po sprawdzeniu go w Google zostaniemy odesłani na stronę brytyjskiego oddziału LG.

Strona poświęcona temu modelowi co prawda jest jeszcze nie ukończona, ale jasno wskazuje, że LG G3 w wersji D855 będzie dostępny w Europie.

Na koniec w ramach przypomnienia ujawniona dotąd część specyfikacji:

5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 (534 ppi);

Snapdragon 801;

3 GB pamięci RAM;

32 GB pamięci wewnętrznej;

aparat 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu OIS+;

aparat frontowy 2,1 Mpix;

LTE;

Bluetooth 4.0;

USB 2.0;

bateria 3000 mAh;

Android 4.4 KitKat;

wymiary: 146,3 x 74,6 x 8,9 mm.

Premiera smartfona zaplanowana jest na 27 maja.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy