LG Optimus G - pogromca Galaxy S III

Czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro jest prawdopodobnie najmocniejszym procesorem na rynku. Wiele wskazuje na to, że wkrótce znajdzie się on w najnowszym urządzeniu koreańskiego LG.

Według LG Optimus G ma być poważną konkurencją dla Samsunga Galaxy S III. Ze specyfikacji wynika, że nie są to tylko puste słowa. Optimus G zostanie wyposażony w 4,7-calowy ekran TrueHD IPS, 2 GB pamięci RAM, 13 Mpix aparat, obsługę LTE wraz z technologią VoLTE (połączenia głosowe z wykorzystaniem sieci LTE).

Procesor, który znajdzie się w smartfonie koreańskiego producenta, to Snapdragon APQ8064 S4 Pro, z układem graficznym Adreno 320. Informacja o procesorze została potwierdzona przez Qualcomma, więc jest pewne, że to właśnie on trafi do Optimusa G.

Urządzenie pojawi się w Korei już we wrześniu, a globalna premiera ma nastąpić nieco później. Po specyfikacji można sądzić, LG stara się ponownie zachęcić do kupowania swoich telefonów. Nie ma wątpliwości, że Optimus G będzie jednym z najbardziej wydajnych smartfonów na rynku.

Reklama

Wydajność to jednak nie wszystko - do pełnego sukcesu brakuje wsparcia w kwestii późniejszych aktualizacji oprogramowania. A pod tym względem LG jest gdzieś na szarym końcu listy producentów.

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy