Reklama

Meizu MX4G pojawi się na rynku w dwóch wersjach

Meizu – jedna z niewielu firm, którą należy wyróżniać spośród ogromnej fali producentów smartfonów z Chin. Główną cechą produktów Meizu jest ich stosunek wydajności do ceny – są to urządzenia mobilne z najlepszymi podzespołami i za rozsądną cenę.

Jak podaje CEO Meizu, ich nowy smartfon  ma posiadać 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 na 1536, co jest  wynikiem wyższym  niż 2K (QHD). Okazuje się, że chińska firma szykuje dwie odmienne wersje flagowego modelu. Najprawdopodobniej osoby, którzy nie potrzebują aż tak nowoczesnego wyświetlacza, będą mogły zakupić odmianę z mniejszym 5-calowym panelem o standardowej na dzisiejsze czasy rozdzielczości Full HD.

Do tego należy dodać coraz popularniejszy 8-rdzeniowy układ MediaTek i tym samym otrzymujemy nowy model, który zapewne będzie kopią strategii innych producentów - czyli premierą  urządzeń z dopiskiem "mini". Z tym, że to lepszy model prawdopodobnie otrzyma dodatek do nazwy w postaci "Pro".

Reklama

Można być pewnym, że produkt Meizu z systemem MIUI będzie robił wrażenie, ale niestety, nie wiemy, kiedy poznamy szczegóły jego premiery. Najprawdopodobniej będzie to osobna konferencja zorganizowana w Chinach, nie związana z targami CES i MWC.

Łukasz Pająk

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: chińskie smartfony | Meizu MX4G | xiaomi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama