Moto G na stronie Motoroli. Czy to tańsza wersja modelu X, która pojawi się w Europie?

Na oficjalnej stronie Motoroli pojawiła się zakładka odnosząca się do tajemniczego urządzenia o nazwie Moto G. Jednak już po chwili została usunięta. Co takiego stara się ukryć amerykański koncern?

W sieci od kilku tygodni krążą plotki na temat tylko jednego niezapowiedzianego jeszcze smartfona, który miałby dołączyć do rodziny Moto. Do tej pory skrywał się on pod nazwą Moto DVX, jednak trudno uwierzyć, że będzie to jego nazwa oficjalna. Niewykluczone więc, że Moto G to dokładnie ten sam produkt.

O urządzeniu na razie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym że ma być budżetowym wariantem Moto X, którego cena będzie oscylować w granicach 250 dol. (ok. 760 zł). W przeciwieństwie do swojego starszego brata prawdopodobnie nie będzie się on cechował rozbudowanymi opcjami modyfikacji wyglądu. Mówi się jednak, że producent pozwoli użytkownikowi wymieniać pokrywy baterii (będą one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych). Kilka z nich swego czasu wyciekło już nawet na zdjęciach.

Reklama

Krótko po premierze Moto X redaktorzy serwisu Pocket-lint zapytali przedstawicieli Motoroli, czy ich flagowy produkt będzie dostępny poza Stanami Zjednoczonymi. Oczywiście stwierdzili oni, że nie, ale zapewnili przy tym, iż Moto X jest jedynie “pierwszym członkiem nowej rodziny urządzeń", a do Europy wkrótce trafi “sporo fajnych i ekscytujących smartfonów".

Na temat Moto G na razie nie wiadomo niestety nic. Coraz większa liczba przecieków może jednak wskazywać na to, że jego premiera odbędzie się lada moment.

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola Moto X | Motorola Moto G | Smartfon | Google | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy