Motorola X-Phone ma być prawdziwym przełomem

Oprócz wcześniejszych zapowiedzi dotyczących Motoroli X-Phone pojawiła się nowa, sugerująca, że smartfon ten zmieni podejście do gier i aplikacji oraz wywrze presję na Samsungu i Apple.

Należy w tej kwestii zachować jednak zdrowy dystans, bo według producentów niemal każdy flagowy smartfon ma być właśnie tym przełomowym i podwyższać poprzeczkę dla konkurencji. Jednak w tym wypadku Google wraz z Motorolą mają wprowadzić innowacyjne rozwiązania, niespotykane dotąd w smartfonach. 

Możliwe, że chodzi o następcę Androida Jelly Bean - Key Lime Pie, a wiadomo, że po nowym systemie można oczekiwać wiele ciekawych usprawnień. Sam podchodzę do tej wiadomości z dystansem, jednak z pewnym zainteresowaniem będę śledził wiadomości na temat X-Phone’a.

Reklama

Czy jednak nazywanie telefonu "przełomem" nie jest trochę niebezpieczne? W końcu, jeśli spekulacje się nie potwierdzą, to rozczarowanie wzrośnie wprost proporcjonalnie do oczekiwań, a te są spore. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten smartfon może pokazać, na co naprawdę stać Androida.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola | smartfony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy