Motorola zapowiada nowe produkty: następca Moto X i smartwatch

Kolejny dzień targów Mobile World Congress za nami. Tym razem nie zostaliśmy uraczeni wieloma premierami, które mogłyby dotyczyć naszego portalu, ale to nie zmienia faktu, że odbyły się konferencje ważnych firm. Jedną z nich była Motorola, która teoretycznie miała przedstawić bardzo tani smartfon.

Niestety, konferencja firmy wykupionej niedawno przez Lenovo okazała się po prostu budowaniem nadziei na lepsze jutro. W jaki sposób amerykański producent to uczynił? Poprzez dwie wiadomości. Pierwsza to informacja, że Motorola jest w trakcie tworzenia swojego własnego smartwatcha, a więc dołączy do grupy firm, które starają się wykorzystać jak najbardziej potencjał tego urządzenia. Druga dobra nowina została ujawniona na Twitterze i tym razem odnosi się do innego typu inteligentnego, mobilnego urządzenia - Moto X.

Flagowy model Motoroli, który niedawno pojawił się w Europie, wcześniej dostępny był tylko w Stanach Zjednoczonych, co zdecydowanie niekorzystnie wpłynęło na postrzeganie zarówno tego smartfona, jak i całej firmy. Jednak teraz zmienił się właściciel i latem ujrzymy następcę tego telefonu, który być może odmieni losy zarówno Motoroli jak i Lenovo.

Reklama


Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola | Lenovo | smartwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy