myPhone 8890 SENSE - "Polski iPhone"

myPhone wprowadza do sprzedaży dwusimowego dotykowca - myPhone 8890 SENSE. To pierwsze urządzenie produkowane w porozumieniu z Lenovo Mobile Communications.

Telefony sterowane dotykiem stały się jednym z głównych trendów rynkowych w ostatnim czasie. W ofercie niemal każdego producenta znajdziemy przynajmniej kilka urządzeń tego typu. Polski producent - firma myPhone - także postanowiła skorzystać na tym trendzie. Na polskim rynku zadebiutuje myPhone 8890 SENSE w cenie detalicznej 529 złotych.

8890 SENSE wyposażony został w dotykowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 3 cali. Jak większość telefonów ze znakiem myPhone, również model 8890 obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Na pokładzie myPhone 8890 SENSE znajdziemy obsługę e-mail i przeglądanie stron internetowych za pomocą wbudowanych programów (mmail i Opera Mini 5.0) umożliwiają moduły Wi-Fi oraz EDGE.

Sprzęt ma aparat cyfrowy o matrycy 3,2-cala umożliwia Do tego dochodzi jeszcze Bluetooth 2.0 z funkcją przesyłu dźwięku stereo (A2DP), port USB, obsługa kart pamięci micro SD, czy wbudowany czujnik ruchu uzupełniają funkcjonalność 8890 SENSE.

Reklama

Wyświetlacz wbudowany został w płytkę ze szczotkowanego metalu i otoczony metalową ramką - obie części polakierowane na czarno. Tył obudowy zrobiony został z plastiku pokrytego lśniącym czarnym lakierem, a obiektyw aparatu umieszczony w trójkątnym narożniku z połyskującego metalu.

Warto zaznaczyć, iż myPhone 8890 SENSE jest pierwszym urządzeniem wyprodukowanym na liniach montażowych jednej z fabryk koncernu Lenovo. Przypomnijmy, że w lipcu 2010 roku myPhone podpisał umowę z należącą do tego koncernu spółką Lenovo Mobile Communications, na mocy której chińska firma będzie przygotowywać i dostarczać urządzenia opracowane wcześniej przez polskiego producenta.

Model 8890 SENSE zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 850 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia do 10 dni w trybie czuwania oraz do 5 godzin rozmów.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo | iPhone | myPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy