Ojciec Rydzyk rezygnuje z sieci wRodzinie

Czy ojciec Tadeusz Rydzyk, szef największego w Polsce katolickiego Radia Maryja, odpuścił projekt telefonii komórkowej? Może na to wskazywać oświadczenie CenterNet, operatora komórkowej sieci wRodzinie.

Zarząd Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Midas poinformował, że spółka CenterNet otrzymała od Fundacji Lux Veritatis oświadczenia o odstąpieniu od woli przejęcia składników majątku, które dawałyby Fundacji lub podmiotowi przez nią wskazanemu możliwość samodzielnego prowadzenia projektu "wRodzinie".

Jednocześnie wskazano, że na mocy zawartego porozumienia CenterNet jest zobowiązany do zapłaty na rzecz Fundacji kary umownej w wysokości pięć milionów złotych, która wyczerpuje wszelkie roszczenia Fundacji wynikające ze stosunków prawnych i ze stosunków faktycznych poprzedzających datę zapłaty kary.

Przypomnijmy, ze komórkowa sieć wRodzinie powstała na mocy umowy między CenterNet (operator telekomunikacyjny) a Fundacją Lux Veritatis (związaną z mediami ojca Rydzyka). Oferta telefonii komórkowej była kierowana do słuchaczy Radia Maryja oraz TV Trwam i była intensywnie promowana w tych mediach.

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Ojców | o. Tadeusz Rydzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy