OnePlus Two nadchodzi

Sezon na plotki i przecieki dotyczące następcy modelu OnePlus One można już uznać oficjalnie za otwarty.

OnePlus One to telefon, o którym było głośno przez wiele miesięcy (głównie przed i krótko po kwietniowej premierze). Ostatnio jednak o urządzeniu mówi się głównie w kontekście kolejnych opóźnień w rynkowym debiucie czy też pojawieniu się nowych wzorów obudów. Na forach internetowych rozkwita co prawda handel zaproszeniami, ale generalnie cały medialny szum wyraźnie przycichł.

Nietrudno się domyślić, że dla OnePlusa jest to sytuacja niepożądana, gdyż firma cały swój marketing zbudowała na wzbudzających zainteresowanie mediów plotkach i przeciekach. Nie dziwi mnie zatem to, że - mimo iż One'a nabyć jest dziś trudno - już pojawiają się pierwsze wieści na temat kolejnej generacji "perfekcyjnego smartfona". Tych wieści niestety na razie nie ma zbyt wiele. @evleaks ujawnił bowiem jedynie kodowe oznaczenie nadchodzącego telefonu.

Reklama

Mamy przynajmniej potwierdzenie, że producent bynajmniej nie zamierza poprzestać na jednym modelu. Tak wczesne pojawienie się pierwszych doniesień może ponadto sugerować, że OnePlus Two trafi na rynek znacznie wcześniej niż rok po premierze pierwszej generacji. Oby tylko producent w pogoni za specyfikacją nie sięgnął po ekran Quad HD.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Źródło informacji

Komputer w Firmie
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy