Oukitel U6 z ekranem e-ink i 10-calowym procesorem

Kolejny chiński producent przygotowuje smartfona z dwoma wyświetlaczami. Oukitel U6 będzie miał jednak jeszcze jeden mocny argument w walce z konkurencją – dziesięciordzeniowy układ SoC.

Swego rodzaju monopolistą w segmencie smartfonów z dwoma ekranami jest rosyjski YotaPhone, który ma na swoim koncie już dwa takie urządzenia. Pomysł spodobał się również Chińczykom. Najpierw wyposażonego w dodatkowy panel e-ink zapowiedziała firma UMi, a teraz przyszła kolej na równie tajemnicze Oukitel.

Zapowiedź Oukitel U6 można by w zasadzie przemilczeć, ale wspomniany dodatkowy ekran i potężny układ SoC czynią z niego niezwykle interesujący produkt. Z informacji opublikowanych na łamach serwisu Phone Arena wynika, że będzie on wyposażono w 5-calowy wyświetlacz główny oraz 4,7-calowego e-inka. We wnętrzu zobaczymy 10-rdzeniowy układ Helio X20, który do produkcji seryjnej powinien trafić już w sierpniu.

Reklama

Smartfon zapowiada się znakomicie, ale Oukitel słynie z bezkompromisowego podejścia. Nie tak dawno okazało się, że firma ma w planach model wyposażony w baterię o pojemności 10 000 mAh.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chiński smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy