Premiera Galaxy S 4 mini przesunięta

Samsung Galaxy S 4 mini miał trafić do sprzedaży w połowie maja, czyli krótko po rynkowym debiucie jego większego brata. Okazuje się jednak, że nastąpi to kilka tygodni później.

Serwis SamMobile informuje, że premiera mniejszego S 4przewidziana jest na 29. tydzień 2013 roku, który wypada dokładnie w połowie lipca. Podwód tego dwumiesięcznego poślizgu niestety nie jest znany.

Specyfikacja modelu wciąż nie została oficjalnie potwierdzona. Z przecieków wiemy jednak, że na pokładzie miałyby się znaleźć: 4,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, dwurdzeniowa jednostka nieznanego producenta z zegarem 1,6 GHz oraz 8-megapikselowy aparat.

Miłą niespodzianką jest to, że telefon na starcie pracować będzie pod kontrolą systemu Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Całość będzie oczywiście wzbogacona o autorską nakładkę producenta Nature UX 2.0. Zapewne nie zabraknie tutaj sporej ilości funkcji znanych z większego Galaxy S 4.

Reklama

Galaxy S 4 mini trafi do sprzedaży w dwóch wersjach o oznaczeniach GT-I9190 oraz GT-I9192. Nazwa kodowa tej drugiej sugeruje, że będzie ona wspierała dwie karty SIM. Telefon ma być także dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

Na razie nie mamy żadnych informacji na temat najważniejszego, czyli przewidywanej ceny urządzenia. Tą poznamy dopiero latem.

Miron Nurski

komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S 4 | Smartfon | Samsung Galaxy S 4 mini | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy