Qualcomm zapowiada nowego smartfona. Czy to LG G Flex 2?

Od premiery zakrzywionego modelu LG G Flex minęło już 14 miesięcy. Nie oznacza to jednak, że LG dało sobie z tą serią spokój.

Qualcomm opublikował na Twitterze informację, że na targach CES 2015 pojawi się nowy smartfon zasilany przez Snapdragona 800. Producent tego układu załączył nawet grafikę, na której uwieczniono fragment obudowy nadchodzącego urządzenia.

Firma stojąca za produkcją smartfona nie została wymieniona z nazwy, ale przyciski na tylnej części obudowy - choć powoli podłapywane przez konkurencję - są znakiem rozpoznawczym LG. Z kolei Snapdragon 800 jest układem nie pierwszej młodości, więc raczej nie byłoby się czym chwalić, gdyby tajemnicza nowość miała się wyróżniać wyłącznie obecnością procesora z 2013 roku.

Reklama

Jedynym sensownym kandydatem na urządzenie godne wcześniejszych zapowiedzi zdaje się być zatem następca G Flexa, o którym zresztą mówi się już od jakiegoś czasu. Na razie nie wiadomo niestety, czy smartfon będzie miał wyświetlacz po prostu wygięty w łuk, czy też LG - podobnie jak Samsung - znajdzie dla niego jakieś praktyczne zastosowanie. Wszystko wyjaśni się już podczas targów CES 2015, czyli w dniach 6-9 stycznia.  

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: LG | CES 2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy