Samsung Galaxy S7 w sprzedaży od marca 2016 roku

Wygląda na to, że chiński operator China Mobile przypadkowo ujawnił datę rynkowej premiery smartfona Samsung Galaxy S7, o czym informuje serwis Phone Arena.

Galaxy S7 powinien trafić do sprzedaży  w marcu 2016 roku. Termin - choć nieoficjalny - wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ raczej na pewno zostanie on zaprezentowany w przeddzień targów MWC 2016, czyli 21 lutego 2016 roku. Z kolei od premiery do wprowadzenia na rynek mija zazwyczaj miesiąc. W zasadzie nie potrzeba nam przecieków z China Mobile, aby to wydedukować.

Całkiem sporo wiemy również na temat samego smartfona. Jego obudowa powinna być bardzo zbliżona do obudowy S6, ponieważ po roku trudno oczekiwać znaczącej zmiany w wyglądzie. Znajdzie się w niej panel Super AMOLED Quad HD, najprawdopodobniej z technologią Force Touch. We wnętrzu raczej na pewno zamieszka układ Snapdragon 820 lub Exynos 8890 - w zależności od wersji.

Reklama

W USA najtańsza wersja S7 miałaby kosztować 465 dolarów (około 1800 zł). Pamiętajmy, że w Europie ta cena przełożyłaby się na około 465 euro, czyli około 2000 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy