Sony mówi stop wyciekom informacji o nadchodzących urządzeniach

Sony nie potrafi zaskakiwać swoich fanów na wszelkiego rodzaju prezentacjach. Ma to swoje odbicie w tym, że w internecie jeszcze na długo przed konferencjami pojawiają się pełnowartościowe informacje na temat nadchodzących urządzeń. Było tak z ostatnimi modelami z serii Xperia: Z, Z1, Z Ultra, a teraz niemalże dokładnie znamy specyfikację modelu Z1 Mini i możemy mieć podejrzenia, co do istnienia Z2.

Japońska korporacja postanowiła więc przeciwdziałać tego typu wyciekom i rozpoczęła akcję, która ma na celu zmusić wszystkich pracowników do dotrzymywania tajemnic. Jedną z istotnych zmian w pracy ma być przenoszenie prototypów w odpowiednich etui, które nie pozwolą zdradzać designu urządzeń.

Czy to się uda firmie Sony? Z pewnością istnieje możliwość, że nie dostaniemy pełnych specyfikacji i grafik prasowych przed premierą danych modeli, ale patrząc na konkurencje to istnieje mała szansa na bezwzględne dochowanie tajemnicy. Apple bardzo zwraca uwagę na brak wycieków informacji i pracownikom wprost grozi karami za wyjawianie pewnych wiadomości, a  mimo wszystko prezentacje nowych iPhone’ów nie były niczym szokującym ze względu właśnie na wcześniej poznane szczegóły.

Reklama

Być może Sony nas zaskoczy na najbliższych targach CES, na których to teoretycznie mamy poznać Z1 Mini i Z2. Jednak pojawia się pytanie - wolicie poznać urządzenie przedpremierowo czy czekać na oficjalną prezentację?

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony | Sony Xperia Z

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama