Sony Pepper powraca - nowy smartfon już wkrótce?

Ostatnimi czasy w kontekście nowych smartfonów Sony pisano w zasadzie tylko o Xperiach U, P i S. Teraz, po dłuższej przerwie, przypomniano o modelu o nazwie kodowej Pepper.

Na nieoficjalnym zdjęciu znalezionym w sieci widać, że Pepper będzie wspierał technologię bezstykową NFC. Reszta parametrów przedstawia się następująco: wyświetlacz 3,7 cala o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, dwurdzeniowy procesor NovaThor U8500 o taktowaniu 1 GHz i aparat 5 Mpix.

Uwagę można zwrócić też na logo Sony nad wyświetlaczem. Na wcześniejszych zdjęciach Peppera był jeszcze napis Sony Ericsson. Smartfon cechuje się również wyglądem zbliżonym do najnowszych propozycji japońskiego producenta.

Jeśli opisywane dane znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, Pepper będzie w zasadzie Xperią U z nieco wyświetlaczem i obsługą NFC, a być może także wbudowaną pamięcią zwiększoną z 4 do 8 GB. Dziwi tylko fakt, że Pepper wkrótce powinien trafić do sprzedaży, a Sony nie zająknęło się na jego temat ani słowem podczas targów CES i MWC.

Reklama

Kamil Homziak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Sony | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy