Sony Xperia C670X - 4,8 cala z Full HD

Cieszący się olbrzymim zainteresowaniem smartfon Sony Xperia Z ledwo co trafił na półki sklepowe, a na horyzoncie pojawia się kolejny, równie mocny model japońskiego giganta. Co będzie miał do zaoferowania?

Zachodnie media dotarły do informacji mówiących o tym, że Sony na lato tego roku planuje kolejną dużą premierę. Smartfon ukrywający się pod kodową nazwą Xperia C670X prawdopodobnie charakteryzować się będzie 4,8-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD, co przełoży się na jeszcze większe zagęszczenie pikseli, niż w przypadku Xperii Z. Jego sercem ma być czterordzeniowy Snapdragon 600 o taktowaniu 1,8 GHz wspierany przez wydajny układ graficzny Adreno 320 oraz 2 GB RAM-u.

Jeśli przecieki się potwierdzą, to na pokładzie urządzenia nie zabraknie również aparatu 13 Mpix z sensorem Exmor RS. Na pliki użytkownika zostaną prawdopodobnie oddane 32 GB wbudowanej pamięci, a całość na starcie pracować ma pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Reklama

Czy wypuszczanie na rynek tego typu urządzenia zaledwie kilka miesięcy po Xperii Z jest dobrym pomysłem? Dość wspomnieć o firmie HTC, która - nauczona błędami przeszłości - dopiero co zadeklarowała, że co roku wypuszczać będzie tylko jednego flagowca. Przy przyspieszonym cyklu wydawniczym najbardziej cierpią użytkownicy, który krótko po zakupie danego modelu dowiadują się, że nie jest on już najświeższy, a producent ma do zaoferowania coś mocniejszego.

Miron Niurski

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony Xperia Z | Smartfon | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy