Sony Xperia S w końcu z Androidem 4.0?

Co jest w tej chwili największą skazą flagowego smartfonu Sony - osławionej Xperii S? Z dużą dozą pewności można stwierdzić, że jest to brak Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Według informacji zamieszczonych na oficjalnym forum Sony - aktualizacja nastąpi najprawdopodobniej pod koniec maja lub na początku czerwca.

Choć pozostaje zagadką dlaczego Sony nie wyrobiło się z przygotowaniem odpowiedniego wariantu Ice Cream Sandwich jeszcze przed premierą smartfonu Xperia S, wygląda na to, że koniec oczekiwania właścicieli tej słuchawki na lodową kanapkę jest bardzo bliski. Jak wiadomo - odblokowane wersje smartfonu powinny otrzymać aktualizację jako pierwsze, jeszcze w tym miesiącu.

Póki co warto jednak wstrzymać się z przedwczesną radością, każdy producent czasem lubi nieco upodobnić się do naszych rodzimych kolei, opóźniając wszystko co tylko możliwe. O tym czy informacje z forum japońskiego giganta się potwierdzą (a opublikował je, żeby była jasność, pracownik firmy) przekonamy się za jakieś dwa tygodnie.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Xperia | Sony | smartfony | Android Ice Cream Sandwich | Google | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy