Telefony komórkowe zagrażają zdrowiu

Co jakiś czas światowe media informują o szkodliwym oddziaływaniu telefonów komórkowych na nasze zdrowie. W najbliższych tygodniach czeka nas publikacja wyników, które dowodzą, że... komórki szkodzą.

Jak podaje zagraniczny serwis Telegraph.co.uk, w najbliższym czasie mają zostać opublikowane wyniki badań, które mogą wstrząsnąć rynkiem telekomunikacyjnym. Badania nadzorowane przez World Health Organisation trwały cztery lata i obejmowały kilkanaście tysięcy osób w kilkunastu krajach.

Z medialnych informacji wynika, że badania potwierdzają szkodliwe działanie telefonów komórkowych na nasze zdrowie, dowodzą, że intensywne użytkowanie telefonów zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka mózgu. Badania oficjalnie mają zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku.

Reklama

Operatorzy komórkowi na razie śpią spokojnie, bo dzierżą w dłoni kilkadziesiąt innych badań, które mają przeczyć nowym rewelacjom naukowców. Na razie do tej pory nie pojawiły się badania, które jasno wskazywałyby na szkodliwość telefonów komórkowych. Lekarze jednak dmuchają na zimno i cały czas zalecają rozsądne korzystanie z telefonów komórkowych.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: telefony | zdrowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama