Gorące nowości na Netflix. Co warto obejrzeć w weekend?

Netflix przyzwyczaił nas, że niemal każdego dnia otrzymujemy nowe propozycje do obejrzenia. W ostatnich dniach do swojej biblioteki platforma dodała wiele świetnych nowości. Ze wszystkich wybraliśmy dla Was pięć najciekawszych. Wśród nich jest polska produkcja, która może okazać się prawdziwym hitem. Zobacz, co możesz obejrzeć w najbliższy weekend.

Nowe seriale na Netflix. Obejrzyj je w weekend

Netflix jest jedną z największych i najpopularniejszych na świecie platform streamingowych. Znajdują się tutaj tysiące seriali, filmów i programów ze wszystkich możliwych gatunków. W jaki sposób w gąszczu opcji wybrać coś wartego obejrzenia? Przestudiowaliśmy nowości z ostatnich dni i przedstawiamy poniżej krótką listę pięciu propozycji nowości na Netflixie, które są warte waszego czasu.

Eric

Zestawienie otwieramy mocnym akcentem, gdzie główną rolę gra sam Benedict Cumberbatch znany m.in. z Marvela (dr Strange), Scherlocka, czy Psich pazurów. Aktor wciela się tutaj w ojca o imieniu Vincent, który desperacko chce odnaleźć swojego dziewięcioletniego syna. Chłopiec zaginął w drodze do szkoły. Każdego kolejnego dnia życie mężczyzny zaczyna się rozpadać, a sam popada w coraz większą rozpacz. Dramat utrudnia mu pracę na planie programu telewizyjnego, gdzie jest lalkarzem. Jednakże w pewnym momencie wpada na dość szalony pomysł. Chce "ożywić" wizję swojego syna, który sam wyrysował nową lalkę do programu, Erica. Z czasem okazuje się, że Eric jest jedynym sprzymierzeńcem Vincenta.

Reklama

Kolory zła: czerwień

Produkcja utrzymywana jest w kategorii mrocznych thrillerów i seriali kryminalnych. Zobaczymy tutaj Maję Ostaszewską, grającą matkę, która straciła dziecko w niewyjaśnionych okolicznościach oraz Jakuba Gierszała, który jest prokuratorem badającym sprawę morderstwa. Okoliczności zbrodni są łudząco podobne do zbrodni sprzed kilkunastu lat, lecz "ludzie z góry" zabraniają na ponowne otwarcie starej sprawy. Mimo przeciwności dwójka bohaterów łączy siły, by poznać okrutną prawdę.

Trzeba dodać, że propozycja powstała na podstawie powieści Małgorzaty Oliwii-Sobczak. Media wskazują, że "Kolory zła..." z pewnością mogą konkurować z najlepszymi szwedzkimi kryminałami.

Geek girl

W serialu "Geek girl" główną rolę gra gwiazda "Rodu smoka" z HBO Emily Carey, która wcielała się w młodą Alicent. Główna bohaterka serialu 16-letnia Harriet marzy jedynie, by być niezauważana i wtopić się w tłum. Nienawidzi być "na świeczniku" i stroni od tego typu sytuacji.

Jednakże wszystko zmienia się o 180 stopni podczas szkolnej wycieczki. Wbrew wszystkim zasadom dziewczyna zostaje niespodziewana zwerbowana przez agencję modelek. Serial opowiada o wewnętrznej walce i przemianie młodej dziewczyny. Ukazana jest tutaj także coraz większa presja mediów i społeczeństwa oraz wynikające z tego problemy. Czy w tym nowym chaotycznym życiu znajdzie się miejsce jeszcze na miłość?

Brodkin

Serial skupia się na historii dziennikarki śledczej, która wskutek śmierci swojego informatora zmuszona jest do wyjechania na irlandzką prowincję, by pomóc znanemu podcasterowi i jego asystentce w realizacji jego projektu. Grupa ma nagrać podcast dotyczący zaginięcia trójki osób podczas lokalnego festiwalu sprzed kilkudziesięciu lat. Im bardziej zagłębiają się w przeszłość, tym coraz bardziej w niej grzęzną, odkrywając coraz bardziej zaskakujące fakty. Ostatnie odcinki to istna kanonada niezwykłych wyjaśnień i zwrotów akcji. Bohaterzy na własnej skórze dowiedzą się, że historia sprzed wielu lat ma wręcz fizyczną siłę wpłynięcia na teraźniejszość.

Jak zepsuć miłość

Warto rozszerzyć swoje zainteresowania serialowe o produkcje spoza Ameryki i Europy, dlatego też listę kończymy południowoafrykańską propozycją. Nietypowy komediodramat przedstawia losy Zoleki, która posądza swojego chłopaka o niewierność i chce go złapać na gorącym uczynku. Jednakże w swojej furii rujnuje zaręczynową niespodziankę. Od teraz będzie toczyć nierówną walkę zarówno o odzyskanie miłości, jak i o niezatracenie samej siebie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy | Streaming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy