SkyShowtime szykuje serialowy hit. Mróz napisał, Gierszał zagra

SkyShowtime ogłasza kolejną po "Ślebodzie" produkcję własną w Polsce. Tym razem powstanie serialowa adaptacja książki Remigiusza Mroza. Jaką polską powieść zekranizuje SkyShowtime?

SkyShowtime ogłasza kolejną po "Ślebodzie" produkcję własną w Polsce. Tym razem powstanie serialowa adaptacja książki Remigiusza Mroza. Jaką polską powieść zekranizuje SkyShowtime?
Jedna z książek Remigiusza Mroza zostanie zekranizowana przez SkyShowtime. /Filip Naumienko/REPORTER /East News

Zaledwie w kwietniu tego roku rozpoczęły się zdjęcia do serialu SkyShowtime "Śleboda", kręconego na podstawie serii kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego, a już ogłoszono kolejną polską produkcję.  

Tym razem SkyShowtime zekranizuje jedną z popularnych powieści Remigiusza Mroza. Thriller zostanie zrealizowany w formie sześcioodcinkowego serialu. Co o nim wiadomo?

Reklama

SkyShowtime zrobi serial na podstawie powieści Mroza. W roli głównej Jakub Gierszał

Jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy, Remigiusz Mróz, nieustannie wydaje kolejne książki. W 2024 roku wydane zostały już kolejne tomy lubianych serii i od razu zdobyły wysokie oceny w serwisie lubimyczytac.pl. Nic więc dziwnego, że pojawiło się zainteresowanie ekranizacją dzieł autora. SkyShowtime ogłosiło, że na warsztat bierze popularną powieść "Langer".

Będzie to sześcioodcinkowy thriller oparty na książce Remigiusza Mroza o tym samym tytule. W produkcji zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera. utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych pisarzy w Polsce. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska (Kobieta sukcesu, Chyłka, Behawiorysta), a reżyserem Łukasz Palkowski (Bogowie, Chyłka, Behawiorysta). Czego będzie dotyczyć fabuła?

Langer Remigiusza Mroza zostanie zekranizowany. O czym będzie serial?

Piotr Gierszał zagra młodego i rzutkiego biznesmena, Langera, który odziedziczył holding finansowy po tragicznie zmarłym ojcu. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej, mrożącej krew w żyłach pasji - jest bowiem nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy. 

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta - Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży?

Kolejna polska produkcja SkyShowtime. Serwis ma coraz więcej tytułów oryginalnych

Serial "Langer" dołączy tym samym do coraz szerszej biblioteki produkcji oryginalnych SkyShowtime. Zapowiedziano już m.in., że do zasobów platformy wprowadzony zostanie dokument "Schmeichel" o legendarnym duńskim bramkarzu o polskich korzeniach. Serwis jest koproducentem dokumentu. W serwisie dostępny będzie też wspomniany serial "Śleboda" oparty na dziełach polskich autorów. Produkcja jest w fazie zdjęć, a wystąpią w niej Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek w rolach głównych.

- SkyShowtime stale poszerza swoje portfolio tytułów oryginalnych, które powstają z myślą o lokalnej widowni. Nasze najnowsze zamówienie w Polsce - serial SkyShowtime Original Langer - będzie sześcioodcinkowym thrillerem opartym na powieści autora bestsellerów, Remigiusza Mroza. Jesteśmy podekscytowani, że do naszej oferty programowej dojdzie tak mocna i wciągająca historia z fantastycznym Jakubem Gierszałem w roli głównej - powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Streaming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy