SkyShowtime rozpieszcza. Hit za hitem, ogrom seriali i filmy prosto z kina

SkyShowtime zapowiada pokaźną listę nowych tytułów, które pojawią się w serwisie w 2024 i 2025 roku. Znajdą się wśród nich kinowe hity, produkcje oryginalne i wciągające seriale. Jakie tytuły będą mogli wkrótce oglądać subskrybenci SkyShowtime?

SkyShowtime zapowiada pokaźną listę nowych tytułów, które pojawią się w serwisie w 2024 i 2025 roku. Znajdą się wśród nich kinowe hity, produkcje oryginalne i wciągające seriale. Jakie tytuły będą mogli wkrótce oglądać subskrybenci SkyShowtime?
Biblioteka SkyShowtime się powiększa. /123RF/PICSEL


Biblioteka SkyShowtime nieustannie się powiększa. W maju do zasobów SkyShowtime dołączyły m.in. finałowy sezon uwielbianego serialu "Star Trek: Discovery" i wywołujący ciarki "Egzorcysta: Wyznawca", w czerwcu natomiast subskrybenci mogą oglądać nowości takie jak "Tatuażysta z Auschwitz" czy dokument "Milli Vanilli". Niedługo pojawią się zapowiedzi na lipiec, a do tego już wiadomo, czego w sumie można się spodziewać w 2024 i 2025 roku na platformie. Oto co SkyShowtime szykuje dla subskrybentów na ten i przyszły rok.

Reklama

SkyShowtime na 2024 i 2025 rok. Produkcje oryginalne i fascynujące dokumenty

Wśród nowych tytułów oryginalnych SkyShowtime wymienia film dokumentalny "Schmeichel", który przybliża sylwetkę piłkarza. Jak zachęca do produkcji SkyShowtime: "Legenda piłki nożnej - duński bramkarz polskiego pochodzenia Peter Schmeichel jest najbardziej utytułowanym bramkarzem w historii Premier League i jednym z najwybitniejszych bramkarzy w historii [...] Film dokumentalny Schmeichel to niesamowita rodzinna opowieść o sukcesie, porażce i odkupieniu, która dokumentuje wzloty i upadki podczas zdumiewającej 22-letniej kariery piłkarza".

Natomiast "Klitschko: More Than a Fight" w reżyserii uznanego filmowca, Kevina Macdonalda, ma ukazać widzom SkyShowtime niezwykły wgląd w życie i karierę byłego mistrza świata w boksie wagi ciężkiej, Witalija Kliczki, oraz jego brata Władimira. "Wspólnie dominowali w tym sporcie przez ponad dekadę. Ten pełnometrażowy film dokumentalny przedstawia drogę Witalija z ringu do kariery polityka, a ostatecznie - dowódcy obrony stolicy", zapowiada SkyShowtime.

SkyShowtime na ten i kolejny rok. Zbiór kinowych i serialowych hitów

Serialowe hity, które powrócą z nowymi sezonami to m.in.: "Frasier" (S2), "Lioness" (S2), "Poker Face" (S2), "Tulsa King" (S2) i "Yellowstone" (S5B). SkyShowtime powiększy również swoją bogatą ofertę hitów kinowych m.in. o: "Bob Marley: One Love" o niesamowitej historii Boba Marleya; kultowe "Wredne Dziewczyny" w nowej wersji; pełne akcji "Wyfrunięci", czyli komedię dla całej rodziny; i o uhonorowane kilkoma nominacjami do Oscara "Przesilenie zimowe", czyli poruszającą opowieść o nieoczekiwanej więzi, która rodzi się między zbuntowanym studentem, powszechnie nielubianym profesorem i szefową stołówki szkolnej. 

Jeśli chodzi o nowe seriale na wyłączność, które pojawią się w serwisie, zapowiedziano m.in. stworzony przez Taylora Sheridana i Christiana Wallace’a "Landman", w którym grają Billy Bob Thornton i Demi Moore. To współczesna opowieść o poszukiwaniu szczęścia w świecie platform wiertniczych. Serial osadzony jest w nowo powstałych miasteczkach zachodniego Teksasu. Został oparty na 11-częściowym podcaście "Boomtown". To historia opowiadana z dwóch perspektyw - pracowników naftowych i nieokrzesanych miliarderów, którzy spowodowali przewrót.

Do biblioteki SkyShowtime trafi także "The Day of the Jackal" z Eddiem Redmaynem i Lashaną Lynch - w tej współczesnej odsłonie kultowego thriller emocji dostarczą niezrównany i nieuchwytny samotny zabójca oraz ścigająca go po całym świecie nieustępliwa agentka MI6. Dziesięcioodcinkowa adaptacja oparta jest na przełomowej powieści Fredericka Forsytha i późniejszym, wielokrotnie nagradzanym filmie Universal Pictures z 1973 roku. Czego jeszcze mogą się spodziewać subskrybenci SkyShowtime w tym i kolejnym roku?

Co oglądać w SkyShowtime? Lista zapowiedzianych dokumentów, filmów i seriali

 • Las Pelotaris 1926. Data premiery: 5 lipca.
 • Bob Marley: One Love. Data premiery: 6 sierpnia.
 • Wredne Dziewczyny. Data premiery: 28 sierpnia.
 • Yellowstone (S5B). Data premiery: listopad 2024.
 • Funny Woman (S2). Data premiery: serial pojawi się jeszcze w tym roku.
 • Klitschko: More Than a Fight. Data premiery: serial pojawi się jeszcze w tym roku.
 • Landman. Data premiery: serial pojawi się jeszcze w tym roku.
 • Tulsa King (S2). Data premiery: jeszcze w tym roku.
 • Frasier (S2). Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Lioness (S2). Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Mamen Mayo. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Poker Face (S2). Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Przesilenie zimowe. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Schmeichel. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Śleboda. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • The Day of the Jackal. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • The Donovans. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
 • Wyfrunięci. Data premiery: zostanie podana w późniejszym czasie.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Streaming | rozrywka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy