Reklama

​Avenida Iztacalco 9: Istny horror w czasach pandemii

Avenida Iztacalco 9 z miejsca stał się najchętniej wyszukiwanym adresem w czasach pandemii koronawirusa /YouTube

Reklama

"Nie wpisujcie w wyszukiwarkę Avenida Iztacalco 9 przed pójściem spać" - ostrzegają użytkownicy Facebooka i Twittera. Mimo ich apeli meksykańska ulica stała się najchętniej odwiedzanym wirtualnie adresem w czasach pandemii. Powód? Zobaczcie sami, jeśli macie odwagę...

Bezgłowe lub bezrękie, ale wszystkie przerażają tak samo. Mowa o lalkach "zdobiących" budynek przy Avenida Iztacalco 9 znajdującym się blisko ścisłego centrum miasta Meksyk. Ogrodzenie, ściany, okna - budzące grozę przedmioty są dosłownie wszędzie! 

Avenida Iztacalco 9 stało się internetową sensacją po tym, jak jeden z użytkowników popularnej platformy TikTok opublikował na niej najnowszy odcinek swojej serii "Najdziwniejsze miejsca na Google Maps". 

Meksykański horror robi na widzu piorunujące wrażenie nawet wtedy, kiedy ogląda się go na monitorze. W rzeczywistości miejsce to ma dosłownie nieziemską aurę.

To zasługa... sklepu ezoterycznego, który w ten oryginalny, ale budzący sporo kontrowersji sposób, reklamuje swoje usługi. Jak widać, taka forma promocji zadziałała aż za dobrze!

Reklama

Adres Avenida Iztacalco 9, mimo swojego upiornego charakteru, stał się jednym z najczęściej wyszukiwanych w usłudze Google Maps. Co najlepsze, właściciele tego miejsca nigdy nie spodziewali się, że o ich biznesie głośno będzie na całym świecie. 

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że to niejedyne miejsce, o którego niezwykłości przesądziły porozwieszanie wszędzie demoniczne lalki. Na łamach serwisu Menway opisywaliśmy również tajemniczą wyspę Isla de las Muñecas (także w Meksyku). 

Żadne oficjalne rejsy nawet się do niej nie zbliżają, ale w sieci nie brakuje zdjęć, które budzą jednoznaczne skojarzenia z Avenida Iztacalco 9. Sęk w tym, że Isla de las Muñecas jest jeszcze straszniejsze! 

W kilka dni od "odkrycia" sklepu przez użytkowników TikToka w sieci zaroiło się od artykułów i materiałów wideo na temat "najbardziej niepokojącego adresu na Ziemi". Na nagraniach, które prezentujemy poniżej możecie zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda to miejsce. 

Czy oglądać je przed snem? Powiedzmy, że zalecamy ostrożność...

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy