Reklama

Największe piersi mają kobiety z...

Ileż to razy gapiąc się na kobiety w barze, zastanawiałeś się, gdzie można spotkać panie z największym biustem? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: wystarczy sprawdzić w internecie.

Im zimniej, tym piersi większe

Serwis TargetMap.com przygotował interaktywną mapę świata, na która naniesiono dane statystyczne dotyczące średniej wielkości kobiecych biustów. Wyniki nie zaskakują, ale mogą zasugerować chociażby, w jakim kraju spędzić tegoroczne wakacje.

Największymi piersiami mogą się pochwalić mieszkanki Rosji oraz Skandynawii. Większość pań żyjących na tych terenach szczyci się biustem w rozmiarze większym niż D.

Na drugim końcu stawki są natomiast panie z Chin, Mongolii, Peru, Boliwii oraz większości krajów afrykańskich. Kobiece biusty na tych terenach to najczęściej rozmiar A.

Reklama

Polska w połowie stawki

Polki nie powinny czuć się urażone - ich piersi mieszczą się - według statystyków - w połowie stawki. TargetMap.com podaje, ze większość pań z kraju nad Wisłą nosi biustonosze z miseczką C. Dokładnie tak samo jak zdecydowana większość Kanadyjek, Brytyjek, Francuzek, Włoszech czy Ukrainek.

Gdyby ktoś szukał nieco większych "wrażeń" na wakacje, polecamy Chorwację, Bułgarię, Czechy, Niemczy czy Danię. W tych krajach większość z pań może się pochwalić piersiami w rozmiarze D.

Szczegółową mapę kobiecych biustów znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: biust | piersi | ranking

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy