Starość i brzydota: Przerażające gwiazdy Hollywood

W świecie bombardujących nas pięknych i wiecznie młodych celebrytów, on stanowi idealną przeciwwagę. Danny Evans, twórca bloga "Planet Hiltron" pokazuje, jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały swoich trenerów, chirurgów plastycznych, czy Photoshopa.

"Digital Artist" - tak nazywa siebie samego Danny Evans. Nie używa bowiem pędzla, ani dłuta. Jego narzędziem pracy są programy graficzne. Tworzy w nich karykaturalne obrazy znanych celebrytów. Najczęściej używa twarzy dostępnych na Wikipedii i wkomponowuje je w ciała innych ludzi. Większość z tych prac śmieszy, ale niektóre wręcz przerażają.

"Moje prace to reakcja na to całe szaleństwo z retuszowaniem zdjęć, które są dosłownie wszędzie. Pomyślałem, że byłoby śmiesznie odwrócić nieco ten proces i pójść o krok dalej. Chciałem pokazać, jak gwiazdy mogłyby wyglądać, gdyby nie miały swoich trenerów, stylistów, chirurgów plastycznych, photoshopa" - tłumaczy Evans.

 Jego działalność przyniosła mu sporą sławę w USA, a następnie na całym świecie. Spragnieni newsów o gwiazdach ekranu i estrady dostają od Danny'ego gotowe wizualizacje, które oprócz tego, że szokują i bawią, to przy okazji przypominają, że zarabiajace miliony dolarów gwiazdy, to tacy sami ludzie, jak my wszyscy.

Ale dość już tego patosu. Teraz zobaczcie, jak Danny Evans "zeskrobuje Hollywood" z najsłynniejszych gwiazd. Pomarszczona Madonna, otyły Kanye West, podstarzała Nicole Kidman, czy Jennifer Arniston - to tylko niektóre z "dzieł" popularnego artysty, które naprawdę warto zobaczyć... 

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hollywood | Brad Pitt | Angelina Jolie | Paris Hilton | starość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy