Sexy Gangnam Style!

Gangnam Style w wersji "sexy"? Czemu nie! Zobaczcie nasze zestawienie najgorętszych przeróbek koreańskiego szlagieru stulecia.

Szaleństwo Gangnam Style opanowało cały świat. Koreański przebój śpiewany i tańczony jest chyba na każdej szerokości Kuli Ziemskiej. Zdaniem internetowych analityków, teledysk do utworu Park Jae Sanga jeszcze w grudniu stanie się pierwszym, który przekroczy miliard odsłon na serwisie YouTube. Obecnie co minutę oficjalne wideo oglądają 4062 osoby!

O oryginale raczej nie ma się co rozpisywać, bo zapewne widzieliście go już wiele razy. Skupmy się zatem na przeróbkach, bo tych po sieci krąży całe mnóstwo. Na pewno znacie "Kim Jong Style", "Jarek Polskę Zbaw", czy też dzieło krakowskich studentów "Krakow Style".

Reklama

My pod lupę wzięliśmy jednak nieco inne "covery" - te najbardziej seksowne. Zmontowaliśmy w ten sposób listę 10 najgorętszych przeróbek Gangnam style.

Niektóre są znane bardziej (Korean dace team), niektóre mniej, ale większość to całkiem udane "wariacje na temat" koreańskiego szlagieru. Oglądajcie zatem, a gdy już obejrzycie, poinformujcie nas, który z teledysków podobał wam się najbardziej.

1. Korean dance team

2. Gunman Style Asian Western Parody

3. Sexy Ninja Gangnam Style - Indonezja

4. Miko Style - Miss Korea 2012


5. Panicats Gangnam Style - Brazylia


6. Crystal Palace Style - cheerleaderki z Londynu

7. Jessenia Vice Gangnam Style


8. Chiński Gangnam Style


9. Roosters Cheerleaders, Australia Bondi Beach

10. Saudi Gangam Style


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang) | Korea Południowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy