Reklama

Sylwester w gaciach, czy bez gaci? Wybór należy do ciebie!

Jeśli na samą myśl o kolejnej zabawie sylwestrowej, czujesz znudzenie i irytację, ta propozycja jest stworzona dla ciebie. Sylwester w ośnieżonych górach, pośród masujących fal ciepłych term, w dodatku w samych gaciach, a nawet bez to kusząca propozycja spod samiuśkich Tater.

To, co różni taką zabawę sylwestrową od tradycyjnej, corocznej imprezy, to szczególna sceneria obiektu geotermalnego i oszczędności w kwestii kreacji, których mieć nie trzeba. Oprócz wyjątkowej panoramy Tatr Terma Bania w Białce Tatrzańskiej gwarantuje również inne, obowiązkowe elementy imprezy sylwestrowej: jest pyszne menu, muzyka, tańce, alkohol, a dodatkowo kino wodne. "Sylwester w gaciach lub bez gaci" został stworzony z myślą o osobach, które lubią życie w stylu wellness lub poszukują nowych, niebanalnych przygód.

"Sylwester bez gaci" zgromadzi ludzi, którzy są bezpruderyjni i mają dystans do swojego ciała. Nie dlatego, że szukają dodatkowych wrażeń, ale są fanami saunowania. Do ich dyspozycji zostanie oddana część Termy Bania, w której mieści się Saunarium i Strefa VIP. Będzie kameralnie, ale nago. W strefie saun obowiązuje zasada nagości. Do łaźni parowych i chłodzących basenów, wewnątrz i na zewnątrz obiektu, goście wchodzą bez ubrań. Jest to związane z kulturą saunowania i higieną ciała podczas korzystania z sauny. Przebywając w lobby Saunarium lub barze goście oczywiście mogą przyodziać się w pareo lub owinąć ręcznikiem. Również podczas tańca, należy mieć coś na sobie!

Reklama

Osoby, które chcą pozostawić na sobie listek figowy w postaci slipków lub stroju kąpielowego mogą śmiało udać się do strefy basenowej obiektu na "Sylwestra w gaciach". Amatorzy podhalańskich tradycji wezmą udział  w góralskich "śpasach", czyli konkursach i zabawach prowadzonych przez lokalnych "zbójów". Będzie można także pomasować się w ciepłej wodzie, skorzystać ze zjeżdżalni, przepłynąć na zewnątrz i podziwiać rozgwieżdżone i pełne fajerwerków tatrzańskie niebo. Obiekt jest bowiem tak zaprojektowany, że goście mogą przepływać na zewnątrz i tam, grzani wodą i masażem, podziwiać panoramę gór.

Nikogo nie ominą też tradycyjne sylwestrowe atrakcje: pokazy laserów, barmański show, kino wodne i tańce.

Wykwintne menu i szeroki wybór alkoholi także nie powinien nikogo zniechęcić.

- Zapraszamy na naszego Sylwestra wszystkich: od miłośników sauny, przez amatorów tatrzańskiego powietrza, po fanów dobrej kuchni. Jednak przede wszystkim osoby, które poszukują urozmaicenia dla swoich dotychczasowych przeżyć sylwestrowych. Terma jest wspaniałą odskocznią od codzienności, stresu i zabiegania - dodaje Grzegorz Wróbel, prezes kompleksu.

Cena:

250 zł Sylwester w gaciach

350 zł Sylwester bez gaci

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: wody termalne | Bukowina Tatrzańska | Sylwester | sauna | gacie | saunarium | Tatry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy