Clubhouse trafi na Androida

W ciągu najbliższych dni Cloubhouse trafi w pełnej wersji na Androida. To ponad rok po wydaniu ekskluzywnej wersji na iOS.

Sieć społecznościowa Clubhouse poinformowała, iż już niebawem będzie dostępna w pełnej wersji na urządzenia z Androidem. Wszystko to po ponad roku ekskluzywności związanej z systemem iOS oraz działaniem tylko i wyłącznie w przypadku iPhone’a i iPada. Startup wyceniony na 4 miliardy dolarów będzie wprowadzał aplikację na Androida na takie rynki, jak Japonia, Brazylia, Rosja, Nigeria i kilka dni później - reszta świata.

Clubhouse rozwija swoją aplikację na Androida od początku 2021 roku, w maju bieżącego roku firma zaczęła testować jej wersję beta. Globalne wdrożenie Clubhouse na Androida następuje w momencie, w którym wiele firm technologicznych, takich jak Facebook, Discord, Twitter, Spotify czy Reddit zdecydowało się uruchomić podobne, wirtualnej pokoje audio.

Reklama

Wpływ Clubhouse na media społecznościowe w ostatnich miesiącach jest nieoceniony, jednak popularność aplikacji zaczęła nieco przygasać.

Czy wersja na urządzenia z systemem Android pozwoli znów przywrócić jej zainteresowanie? Przekonamy się.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Clubhouse
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy