Elon Musk zażądał władzy nad "demoniczną technologią". Chce zniszczyć ludzkość?

Elon Musk popełnił kolejny kontrowersyjny post na Twitterze. Tym razem wezwał do umożliwienia mu dostępu do Wielkiego Zderzacza Hadronów. Czy chce z jego pomocą zniszczyć ludzkość?

Elon Musk popełnił kolejny kontrowersyjny post na Twitterze. Tym razem wezwał do umożliwienia mu dostępu do Wielkiego Zderzacza Hadronów. Czy chce z jego pomocą zniszczyć ludzkość?
Elon Musk ma nowy, przerażający pomysł. /Theo Wargo/WireImage /Getty Images /Getty Images

W każdej sekundzie w umyśle Elona Muska rodzi się milion pomysłów. Większość z nich u normalnych ludzi wywołuje tylko uśmiech politowania, ale jego sztandarowe projekty zdobywają uznanie i odnoszą sukcesy, ponieważ z ich pomocą chce nie do poznania odmienić na lepsze przyszłość ludzkości.

Najbogatszy człowiek świata tym razem w najnowszym wpisie na Twitterze wezwał do zapewnienia mu dostępu do najbardziej skomplikowanego urządzenia technicznego w historii ludzkości. Chodzi tutaj o Wielki Zderzacz Hadronów, który znajduje się w ośrodku CERN na granicy Szwajcarii i Francji.

Reklama

Wielki Zderzacz Hadronów to potężna broń?

Musk wyraził się o nim jako o "demonicznej technologii, której świat jeszcze nie widział", ale jednocześnie zapewnił, że w kwestii odpowiedzialnego wykorzystania urządzenia "można mi ufać". Trudno powiedzieć, do czego potrzebny jest szefowi SpaceX Wielki Zderzacz Hadronów.

Fizycy wykonują z jego pomocą niesamowite eksperymenty, dzięki którym możemy dowiedzieć się więcej o obecnej naturze Wszechświata oraz jego początkach. Entuzjaści teorii spiskowych uważają jednak, że LHC może pozwolić podróżować w czasie, wytworzyć czarną dziurę, zniszczyć Ziemię, a nawet pomóc uzyskać antymaterię. Ta ostatnia mogłaby posłużyć do budowy futurystycznej bomby o niewyobrażalnej mocy, która mogłaby niszczyć całe planety.

Elon Musk chce zniszczyć ludzkość z pomocą LHC?

Może Musk poczuł, że ma władzę nad globalną siecią, w końcu obserwuje go ponad 100 milionów ludzi, to teraz nadszedł najwyższy czas na możliwość poznania tajemnic, które ukrywają przed nami naukowcy z CERN?!

A może zwyczajnie chce wykorzystać możliwość podróżowania w czasie i zobaczyć, czy rzeczywiście uda mu się dostarczyć ludzi na Marsa do końca dekady lub w kolejnym terminie w końcu uruchomić produkcję Cybertrucka i Roadstera, bo w wielu przypadkach ma potężną obsuwę i mocno traci na wiarygodności w oczach inwestorów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk | LHC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama