InPost prezentuje Same Day Delivery. Paczka dotrze do Was tego samego dnia

Pomysł godny pochwały, bo wielu kupujących przez globalną sieć chciałby mieć swoją paczkę jak najszybciej. Nowa usługa jest już dostępna w dwóch miastach, a do końca roku będzie w 20 największych miastach w Polsce.

Na dobry początek Same Day Delivery została udostępniona w Warszawie i Łodzi. Już teraz można z niej skorzystać spełniając jeden warunek. Po pierwsze, paczka musi trafić do lokalnego centrum dystrybucji do godziny 16:30.

Bardzo cieszy fakt, że usługa dostarczenia paczki tego samego dnia jest całkowicie darmowa. Dlaczego InPost w ogóle wprowadził taką usługę? Sprawa jest prozaiczna. 80 procent klientów zapowiada, że będzie kupowało więcej w sieci, gdy paczki będą przychodziły tego samego dnia. Więcej zamówień, to więcej kasy dla firmy.

Reklama

„Polski e-commerce rośnie jak na drożdżach, a polski konsument staje się coraz bardziej wymagający, 80 procent klientów mówi, że będzie kupować więcej, jeżeli przesyłki będą dostarczane szybciej. InPost odpowiada na te oczekiwania, podnosimy poprzeczkę dla wszystkich graczy na rynku, którzy te przesyłki dostarczają” - powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

InPost rozwija się w niesłychanym tempie. Firma ma już 14 tysięcy paczkomatów i zwiększyła przychody o 50 procent. Nowe usługi pozwolą nie tylko jeszcze szybciej się rozwijać, ale korzystnie wpłyną one również na jeszcze większą popularyzację zakupów przez Internet w naszym kraju.

Źródło: GeekWeek.pl/InPost/Newseria / Fot. InPost

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy